İkbal Kurları Türkiye Geneli Çevrimiçi Bilgi Yarışması

İyiliği Örüyoruz
9 Kasım 2020
İkbal Yaz Kursları Başlıyor
21 Haziran 2021

İkbal Kurları Türkiye Geneli Çevrimiçi Bilgi Yarışması

İkbal Türkiye Geneli Çevrimiçi Bilgi Yarışması

İkbal Kursları olarak bir dönemi geride bırakıyoruz. Uzaktan eğitim sürecini yüksek ders katılım oranıyla bitirmenin sevincini yaşıyoruz. Tüm hocalarımıza ve öğrencilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Bütün öğrencilerimizin bir “inci” olduğunu düşünerek muhabbete vesile olması için Türkiye Geneli Bilgi Yarışması ile 1. dönemi tamamlayacağız. Hepinizi bu muhabbete bekliyoruz.

Tarih: 22 Ocak Cuma

Saat: T. Eğitim 1. Sınıflar ve Hafızlar: 13:00

Saat: T. Eğitim 2. Sınıflar: 14:00

Bilgi yarışması yalnızca İkbal Kursu öğrencilerine yönelik olup dereceye girenlere sürpriz ödüller verilecektir.

Katılım Şartları

* Yarışmaya katılım için iki ekrana sahip olmanız gerekmektedir. Bunlar internet bağlantısı olan 2 telefon olabilir veya 1 telefon, 1 pc veya tablet olabilir. (önerilen)

* Yarışmanın soruları YouTube üzerinden canlı yayında görülecek olup, cevaplar telefondan kahoot uygulaması ile verilecektir.

* Yarışmaya katılım, canlı yayında vereceğimiz oyun kodu ile https://kahoot.it/ adresine girilip, Game Pin bölümüne oyun kodunu yazarak onaylayıp, ardından nickname bölümüne Türkçe karakter ile adınızı soyadınızı yazarak onayladıktan sonra gerçekleşmektedir. http://youtu.be/SYbOiJmdrds) (Bu linkten bir video yardımıyla öğrenebilirsiniz.

* Katılımcılar, yarışmaya Türkçe karakter ile kendi isim soy isim ile katılmak zorundadır. Yabancı karakter, uygunsuz nickname ile katılan yarışmacılar dereceye girseler bile geçersiz sayılacaktır.

* Uzun ismi olan yarışmacılar ilk ismini kısaltarak girebilirler. Nickname bölümü belli bir karakter sayısında olduğu için duruma göre uygun nickname girilmelidir.

* Yarışmaya sadece ikbal öğrencileri katılım sağlanabilir.

* Yarışma soruları birinci dönem görülen ders içeriklerinden olacaktır.

* Her yarışmada dereceye giren yarışmacıların, yarışma sonunda telefonlarındaki kahoot uygulamasında dereceye girdiğini (ilk 3’e) gösterir ekran görüntüsünü, iletişim bilgileri ile birlikte “ikbalgm@gmail.com” mail adresine göndermeleri gerekmektedir.

* Yarışmada dereceye girenlere sürpriz ödüller verilecektir.

* Dereceye girenlerin ödül ve teslim işlemleri hakkında bilgilendirme, resmi mail adresi üzerinden kendilerine geri dönüş yapılarak bildirilecektir.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.